Anasayfa  Favorilere.Ekle  Online.Destek

Kurumsal

Hizmetlerimiz

Referanslarımız

İnsan.Kaynakları

Kampanyalar

Ekibimiz

İletişim

GEBZE AJANS

GEBZE AJANS

Günümüzde, iletişim denince akla gelebilen önemli kavramlardan biri haline dönüşen İnternet ve Reklamcılık, ticari kuruluşların vazgeçilmez birer parçası haline gelmiştir.

Gebze Ajans , günümüzün bu önemli iletişim unsurunu, sizlere; profesyonel ve deneyimli bir kadro ile sağlamaktadır.

Bir Web Sitesi oluşturulurken, amaç etkin ve sağlıklı bir ziyaretçi kapasitesi oluşturmak ve sitenin devamlılığını getirebilmektir. Bunun için de bir web sitesinin öncelikle teknik olarak işlemesi, Optimisazyon ve sağlıklı temel ortamının oluşturulması gerekmektedir. Diğer bir deyişle siteye girdiğinizde kısa bir süre sonra hizmet vermeye hazır olması grekmektedir.

Erişilebilirlik, günümüzde özellikle ülkemizde, Dial-Up bağlantılar ile önemli bir sorun olmuştur. Bu yüzden ülke içi hizmetlerden sağlıklı bir şekilde faydalanabilmek için , web sitesinin erişebilirlik noktasının sağlam bir yerinde konmuş olması gerekmektedir.

Gebze Ajans , Deneyimli Web Tasarım ve Programcılık kadrosu ile bu çözümlere çareler sunmaktadır. .

Gebze Ajans , Deneyimli Reklamcılık ve Grafik kadrosu ile firmanızı hitap ettiği iş kollarına en etkin bir şekilde tanıtmayı kurumsal sürecte siz değerli firma sahiplerinin ticari alt yapısına önemli katkılar sunmayı hedeflemiştir.
Gebze AJANS günümüz teknolojisi ile uyumlu fakat sıkıcılıktan uzak tasarımlara imza atmak için Mayıs 2008 tarihinde hizmet sektörüne girmiş bir tasarım firmasıdır.

Gebze AJANS firmanıza kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web ve reklam tasarımıyla firmanın tanıtımını web ortamında ve firmanızın hitap ettiği iş kollarında en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedeflemektedir.

Gebze AJANS kadrosu her an yardımınıza hazır dinamik ve her zaman yaptığı işin heyecanını içinde duyan profesyonellerden oluşmuştur.

Kısa özgeçmişinde Gebze AJANS bircok firma ve kişiye web tasarımı,reklam danışmanlığı, Marka tescili,Kurumsal süreç organizasyonu , domain ve hosting hizmetleri vermektedir.

İstanbul,Kocaeli,Sakarya ve Rize ağırlıklı 28 değişik ilde ve yurt dışında A.B ., Almanya ve Japonya’dan bircok firma ve kişiler web sunumları için Gebze AJANS Tasarım alt yapısını güvenle kullanmaktadır.

Sayfa Yukarı       Sayfa Aşagı

Copyright 2008 - 2010 Gebze Ajans® Tüm Hakları Saklıdır.